Nowy iPhone 6 – największe zalety.

Dziś zacznę od zdania: jestem pechowcem i szczęściarzem jednocześnie. I w sumie cieszę się z tego! Co to wszystko znaczy? Już opowiadam.
Tydzień temu do mojego małego boksu w pracy podszedł szef. Z uśmiechem na twarzy poprosił mnie o wizytę w jego biurze. Pomyślałem: osobiście – sam przyszedł? Spanikowałem. W głowie słyszałem już jego głos: niestety robimy cięcia i musimy się z Panem pożegnać. Wstałem i poszedłem ze spuszczoną głową za nim. Jak na śmierć. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bo było całkowicie inaczej. Dostałem podwyżkę! I premię! Ha! Po kilku latach ciężkiej pracy w końcu doceniony. Super.
Do domu szedłem krokiem lekkim – szczęśliwy. Więcej pieniędzy na koncie robi swoje. Może za bardzo byłem zamyślony, a może to on jechał za szybko, ale… zdarzył się wypadek. Potrącił mnie rowerzysta. Może też był szczęśliwy? No nie wiem. efekt tego taki, że mój dopiero co zdobyty iPhone 5s uległ uszkodzeniu. Zbita szyba. Na początku posmutniałem. Ja to mam pecha! Ale po chwili pomyślałem – premia! I od razu pobiegłem do salonu Apple. IPhone 6 – nówka sztuka. A co sobie będę żałował! :) Fajnie. To takie szczęście w nieszczęściu w sumie. Tak mi się wydaje.
Korzystam z nowego smartfonu już chwilę więc postanowiłem zdać pierwsze relacje. Ekran – duży. Z początku za duży. Jednak byłem przyzwyczajony do mniejszego. Ten już idzie trochę w stronę phabletu, a nie smartfonu… Przynajmniej w mojej opinii. 4,7 cala… dużo. Po czasie – dwóch, trzech dniach uznałem, że jest ok. Teraz nawet uważam, że fajniejszy jest niż małe. Bo czyta się lepiej i oglądać filmy można. Uwiera jednak w kieszeni – nie powiem w co. :) Funkcje – jest ich cala masa więc nie będę wszystkiego opisywał. Jedną z nowości – i nie ukrywam moim ulubieńcem – jest możliwość połączenia iPhone’a z MacBookiem. Mogę dzięki temu odbierać rozmowy telefoniczne nie odrywając się od komputera. To samo jest z SMSami. Od razu wiesz kto zawraca ci głowę. Nie musisz szukać telefonu. Dla mnie bomba.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.